9 sierpnia 2022

rig-bits.com

Małe naprawy, wiertła i bity

Archiwizacja danych co skorzystam przy umowie na wykonanie kopi zapasowych firm biurowych.

3 min read

archiwizacją danych Co to jest archiwizacja danych i jak może pomóc Twojej firmie?

Archiwizacja danych opłacalność w małych firmach.
archiwizacją danych SaaS

archiwizacją danych Archiwizacja danych SAP ERP jest zrobić, aby umożliwić firmom wykorzystać swoje dane SAP w celu wspierania aplikacji korporacyjnych, które wymagają wysokich standardów bezpieczeństwa danych. Wiele dużych korporacji nie zrealizowały pełnego potencjału SAP ERP i poniosły duże straty finansowe, ponieważ nie udało im się wdrożyć archiwizacji danych. Gdyby firmy te wdrożyły archiwizację, zaoszczędziłyby tysiące dolarów rocznie, które mogłyby być wykorzystane do lepszego wsparcia ich procesów biznesowych intensywnie wykorzystujących dane.

Archiwizacja danych czy potrzebna wykonanie kopi zapasowych?

Jak działają projekty archiwizacji danych SAP ERP? W pierwszej kolejności firma instaluje i wdraża oprogramowanie SAP ERP w swojej sieci. Następnie wdraża archiwizację danych na firmowych komputerach mainframe. Następnie wszystkie serwery firmy są zamieniane na masztachety wirtualne. Proces ten nazywany jest migracją danych. Po przekształceniu wszystkich serwerów w masztachety wirtualne, wszystkie znajdujące się na nich dane są kopiowane do maszyn niewirtualnych.

Archiwizacja danych firmowych zyskam przy umowie na Archiwizacja danych z programów księgowych firmy.

Celem tej kopii jest archiwizacja danych SAP ERP tak, że najnowsza wersja oprogramowania może być używany zamiast starszej wersji. Jeśli firma nie zainstalowała najnowszej wersji, to musiałby spędzić dużo zasobów do aktualizacji systemu. Ponadto, to uaktualnienie będzie również wymagać znacznej ilości siły roboczej, które nie byłoby tanie. Wreszcie, starsze wersje oprogramowania mogą być zaprogramowane do korzystania z przestarzałych funkcji DAS. Oznacza to, że w przypadku archiwizacji danych, dane mogą być uszkodzone i potrzebują odzyskać.

Archiwizacja danych z programów księgowych czy jest bezpieczna tworzenie danych zapasowych?

Obecnie, większość firm są włączenie interfejsu internetowego do swoich systemów ERP. Jednak wiele firm nie zdaje sobie sprawy, że ten interfejs internetowy powinien być przyjazny archiwizacji danych. Interfejs WWW jest uważany za najlepszą praktykę dla systemu archiwizacji danych, ponieważ pomaga uczynić oprogramowanie ERP bardziej przyjazne dla użytkownika i bardziej wydajne. Interfejs WWW pomaga firmie bezpośrednio uzyskać dostęp do wszystkich istotnych informacji z ich oprogramowania ERP i wykonywać różne funkcje, takie jak analiza danych, wykresy, i tak dalej.

Jednak, aby oprogramowanie ERP bardziej przyjazny dla użytkownika, musisz przekonwertować ERP do formatu ERP kompatybilne. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest zainstalowanie internetowego systemu kopii zapasowych danych. Interfejs internetowy jest zawarty w oprogramowaniu, a to ułatwia firmie zainstalować oprogramowanie. Po zainstalowaniu, dział IT firmy może łatwo zaktualizować oprogramowanie, gdy jest nowsza wersja lub jeśli nowa wersja ERP wychodzi.

Ten proces instalacji internetowego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych ERP sprawia, że proces przywracania danych znacznie szybciej. Cały proces jest bardzo prosty i zespół ludzi może łatwo zakończyć go. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się do VPS, a następnie wykonać kopie zapasowe na VPS. Zespół będzie korzystał z maszyn wirtualnych i kopii wszystkich danych firmy w celu wykonania kopii zapasowych na tych serwerach VPS.

Archiwizacja danych z programów księgowych bezpieczeństwo z wykonanie kopi zapasowych dla przedsiębiorstwa.

Innym sposobem archiwizacji danych jest wykorzystanie architektury LTL (File and Block Level Storage). Metoda archiwizacji L TL wykorzystuje dwie masztachety wirtualne – jedną do przechowywania danych, a drugą do ich odtwarzania. Firma musi jedynie zainstalować oprogramowanie LTL i utworzyć lustrzane odbicie wszystkich danych firmy na maszynach wirtualnych. Następnie można łatwo wykonać failover na serwerze archiwizującym LTL za pomocą laptopa podłączonego do sieci. Przełączenie nastąpi automatycznie, a firma będzie miała natychmiastowy dostęp do swojego serwera w przypadku wystąpienia awarii.

Wraz z wprowadzeniem najnowszych wersji oprogramowania ERP, firma musi przekonwertować swoje ERP do kompatybilnego formatu. Oznaczałoby to, że cały system operacyjny zostanie zaktualizowany. Archiwizacja danych powinna odbywać się regularnie w celu zapewnienia, że dane są chronione i zapewni, że firma nadal ma kompletny i skuteczny serwer kopii zapasowych w przypadku katastrofy. Nawet jeśli nie planujesz migracji do nowej wersji oprogramowania ERP, nadal można zrobić archiwizację danych co najmniej na pół-regularnych podstawie tak, że Twoja firma będzie zawsze działa sprawnie pomimo upływu czasu.

Dane adresowe:

Akte Archiwizacja danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora

More Stories

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.